Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: Attributes
es: Atributos

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Raw
es: Sin modificar <em>(raw)</em>

en: Grouping field
es: Agrupando campo.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
es: Opcionalmente puede especificar un campo por el que agrupar los registros. Dejar vacío para no agrupar.
