Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Normal
fi: Normaali

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Atom
fi: Atomi

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Grouping field
fi: Ryhmityskenttä

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
fi: Voit vaihtoehtoisesti määritellä kentän jonka mukaan tulokset ryhmitellään, jätä tyhjäksi jos et halua ryhmittelyä.
