Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: Attributes
fr: Attributs

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Atom
fr: Atome

en: Raw XML
fr: XML brut

en: Raw
fr: Brut

en: Grouping field
fr: Champ de regroupement

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
fr: Vous pouvez spécifier un champ en option par lequel grouper les résultats. Laisser vide pour ne pas grouper.
