Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Attributes
gl: Atributos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Grouping field
gl: Campo agrupado

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
gl: Opcionalmente pode especificar un campo polo que agrupar os rexistros. Deixar baleiro para non agrupar.
