Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Normal
hr: Normalno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Anonymous
hr: Anoniman
