Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: Normal
hu: Általános

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Raw
hu: Nyers

en: Grouping field
hu: Mezők csoportosítása

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
hu: Lehetőség van egy mező meghatározására, amely által a sorok csoportosítva lesznek. Üresen hagyva nincs csoportosítás.
