Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Views
jv: View

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
