Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Anonymous
ka: ანონიმური
