Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Normal
lv: Normāls

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Anonymous
lv: Viesis

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.
