Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: Normal
nl: Normaal

en: Attributes
nl: Attributen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.
