Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Views
fa: نماها

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Anonymous
fa: ناشناس
