Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Attributes
pt: Atributos

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Simple
pt: Simples

en: Grouping field
pt: Campo agrupador

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
pt: Você pode também especificar algum dos campos para agrupar os resultados. Deixe em branco esta opção para não agrupar os resultados.
