Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Normal
sk: Normálny

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Simple
sk: Jednoduché
