Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Views
tr: Görünümler

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Simple
tr: Basit

en: Grouping field
tr: Gruplama alanı

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
tr: İsteğe bağlı olarak, kayıtların gruplanmasında ölçüt olarak kullanılacak bir alan belirtebilirsiniz. Gruplama yapmamak için boş bırakın.
