Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Views
bg: Изгледи

en: Anonymous
bg: Анонимен
