Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་འདོད་ལྟར་གནས་ཁོངས་གང་ཞིག་ལ་བསྟུན་ནས་ཟིན་བྲིས་དག་ཁག་བགོ་དགོས་པར་གཏན་འབེབས་བྱས་ཆོག སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ཁག་མི་བགོ་བ།
