Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Normal
bs: Normalno

en: Anonymous
bs: Anonimus
