Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Attributes
ca: Atributs

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Raw
ca: Cru

en: Grouping field
ca: Camp d'agrupament

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
ca: Podeu especificar de forma opcional un camp pel qual agrupar els registres. Deixeu-ho en blanc per no agrupar.
