Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Attributes
da: Attributter

en: Anonymous
da: Anonym

en: Simple
da: Simpel

en: Grouping field
da: Grupperingsfelt

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
da: Du kan vælge at angive et felt som bruges til at gruppere posterne. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker at gruppere.
