Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Normal
et: Tavaline

en: Attributes
et: Omadused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Simple
et: Lihtne

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
et: Võid valikuliselt täpsustada välja, mille järgi andmeid rühmitada. Jäta tühjaks, et mitte rühmitada.
