Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Simple
eu: Sinplea

en: Grouping field
eu: Zutabe taldekatu
