Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: Normal
he: נורמלי

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Simple
he: פשוט

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.
