Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Views
is: Gagnasýn

en: Anonymous
is: Nafnlaus
