Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
