Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Views
mr: याद्या

en: Normal
mr: साधारण

en: Anonymous
mr: अज्ञात
