Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
