Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Normal
ne: साधारण

en: Anonymous
ne: अज्ञात
