Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Views
oc: Vistas

en: Anonymous
oc: Anonim

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
oc: Podètz especificar un camp en opcion per lequel grouper los resultats. Daissar void per ne pas grouper.
