Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Attributes
ro: Atribute

en: Anonymous
ro: Anonim

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
ro: Opţional specificaţi un câmp pentru a grupa înregistrările. Lăsaţi necompletat pentru a nu grupa.
