Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Simple
sv: Enkel

en: Grouping field
sv: Grupperingsfält

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
sv: Du kan ange ett fält att gruppera raderna med. Lämna tomt för att inte gruppera.
