Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Anonymous
ta: பேரிலா
