Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Normal
ur: عمومی

en: Anonymous
ur: گمنام
