Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: Normal
vi: Bình thường

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Atom
vi: Nguyên tử

en: Simple
vi: Đơn giản
