Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Type
de: Typ

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Views
de: Ansichten

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Colors
de: Farben

en: Bar chart
de: Balkendiagramm

en: Gauge
de: Leerraum

en: Column chart
de: Säulendiagramm
