Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Yes
es: Sí

en: Views
es: Vistas

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Colors
es: Colores
