Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Views
fr: Vues

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Colors
fr: Couleurs

en: Bar chart
fr: Graphique à bandes

en: Pie chart
fr: Camembert

en: Gauge
fr: Jauge

en: Line chart
fr: Graphique en ligne
