Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Width
gd: Leud

en: Height
gd: Àirde
