Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Views
gl: Vistas

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Colors
gl: Cores
