Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Colors
hi: रंग
