Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
