Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Views
is: Gagnasýn

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
