Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Views
ja: ビュー

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ
