Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Views
pl: Widoki

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Colors
pl: Kolory

en: Bar chart
pl: Wykres słupkowy

en: Pie chart
pl: Wykres kołowy
