Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Colors
pt: Cores
