Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime
