Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Views
sv: Vyer

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Colors
sv: Färger
