Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Views
ar: الرؤى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
