Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད
