Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Colors
bs: Boje
