Views Dataviz with Google Charts API (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
